Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes heeft een terras en ligt op 25 minuten lopen van de Lérins Eilanden. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger in de badkamer. Bovendien is er ook een douche.

Het appartement is uitgerust met een eigen keuken voor degenen die zelf willen koken.

Het appartement is gelegen op 6 km afstand van het Mougins Museum of Classical Art. Dit appartement is op op 10 minuten rijden van de Rue d'Antibes gelegen. Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes is binnen een paar straten van de dichtstbijzijnde bushalte, Gare SNCF Le Bosquet.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes
Charming Villa-Appartement With A View On The Sea Of 95 M2
Mobiele prijsaanbieding

Charming Villa-Appartement With A View On The Sea Of 95 M2

9.5
Voortreffelijk 20 beoordelingen
137 m van de accommodatie
USD 359 USD 323
per nacht
Residence Cannes Villa Francia - Maeva Home - Appartement Climatise 3 Pieces 4 Personnes - Prestige - Super Home Mae-6737
Mobiele prijsaanbieding

Residence Cannes Villa Francia - Maeva Home - Appartement Climatise 3 Pieces 4 Personnes - Prestige - Super Home Mae-6737

5.0
Behoorlijk 6 beoordelingen
362 m van de accommodatie
USD 195 USD 176
per nacht
L'Ecrin Lolita Cannes - Exceptionnel
Mobiele prijsaanbieding

L'Ecrin Lolita Cannes - Exceptionnel

8.9
Fantastisch 10 beoordelingen
385 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes?
      Populaire plekken in de buurt van Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes zijn onder andere de Rue d'Antibes, de Lérins Eilanden, het Mougins Museum of Classical Art.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes?
      Restaurants in de buurt van Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes zijn onder andere Beatini Cafe en La Table du Chateau restaurants, gelegen op ongeveer 9 minuten lopen.
    • Heeft Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes internetverbinding?
      Ja, Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij het appartement?
      Het appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy, Renovated Studio Cannes, Croix Des Gardes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten